21 Mart 2018 Çarşamba

Sus pdf kitap indir Kate White

Lake, Jack’in yepyeni hayatına başlayabilmesi için boşanmayı kabul ettiğinde, Hotchkiss’e, kocasının başka biriyle beraber olabileceğini söylemişti. Ama adamın ondan tamamen kopması dışında hiçbir somut delili yoktu ve şüpheleri konusunda emin olamıyordu. Ama şimdi Hotchkiss’in yorumu bu olasılığı hızla geri getirmişti.Yoksa Jack, hızlı girişimci imajına daha iyi uyacak bir eş ile yeni bir aile kurmayı mı planlıyordu? Çocuklar da bu paketin bir parçası mıydı? Bu yüzden mi velayet için meydan okumuştu? Eğer Jack, Lake’in kenara çekilip kendi çocuklarım ona ve sevgilisine bırakacağını düşünüyorsa feci şekilde yanılıyordu.

Taksiyle eve dönerken Lake neredeyse bitkinlikten harap olmuş haldeydi. İki saat önce hayatın tadını tekrar çıkarıyordu ve artık çocuklarının ya da müşterilerinin karşısında perişan halde görünmek gibi bir endişesi yoktu. Gelecek için plan yapmaya bile başlamıştı. Şimdiyse başladığı yere dönmüş gibiydi.

Taksi kuzeye yöneldiğinde bu olasıhğı öngöremediği için kendisini suçladı. Ama nasıl tahmin edebilirdi ki? Son zamanlarda Jack’ in, Lake ve çocuklarıyla yaşadığı eski hayati ile ilgisi yok gibiydi O yüzden olan bitenin parayla ilgisi olmalıydı. Evlilikleri sırasında kocası yazılım işini kurduğunda, onu maddi ve manevi açıdan desteklemiş, Jack uzun saatler boyunca işyerine tıkılıp kaldığında çocuklar ile sonu gelmeyen yalnız hafta sonları geçirmişti. Hatta pazarlama fikirlerine katkıda bile bulunmuştu. Jack neden karısının mal varlığının yarısını almasına itiraz edecekti ki?
kitaplink.com pdf kitap sitesi


EmoticonEmoticon