20 Mart 2018 Salı

Sır pdf indir Emily Bleeker

Asistanlar evin kapısından girdiklerinde güneş daha yeni doğmuştu ve kahvaltı yapamayacak kadar gergin oldukları da belliydi. Lillian iki asistanı da yakından inceliyordu; odadan odaya koşturanlardan biri tütün ve kahve kokuyor, evin içinde dolaşarak tüm aile fotoğraflarını topluyordu. Çalışma masasındaki sandalyeleri Linden’ların salonda duran piyanosunun iki yanına getirdikten sonra, topladıkları fotoğrafları stratejik bir şekilde piyanonun kapağına yerleştirdiler.Lillian gözünün önüne gelen kâküllerini üfleyerek ittikten sonra, fotoğrafların yeni yerlerini inceledi. Holdeki aile portresi piyanonun üzerindeki çiçekli örtünün yerine konmuştu; Jerry ve çocukların Josh’ın komodinin üzerinde duran fotoğrafı da, Lillian m sırt çantalarıyla poz vermiş çocuklarla el ele göründüğü gümüş çerçeveli fotoğrafın yanında duruyordu.

Bu fotoğrafta sanki yabancı biri gibiydi. Sahi ne kadar olmuştu? Uç belki de dört yıl. Yüzünün iki yanından aşağıya dökülen kahverengi uzun saçları ve gerçek gülüşü gözlerinin parlaklığını ortaya çıkarmıştı. Cildi sâf ve temizdi. 

Burnunun etrafındaki çiller tarçın rengiydi. Eğer Lillian okul aile birliği buluşmasında bu fotoğraftaki kadınla tanışmış olsaydı, mutlaka bir randevu ayarlayıp çocuklarıyla birlikte dondurma yemeye gidip tüm hafta sonunu onunla birlikte geçirirdi. Öyle mutlu görünüyordu.
kitaplink.com pdf kitap sitesi


EmoticonEmoticon