22 Mart 2018 Perşembe

Ölüm Sergisi epub pdf indir Belinda Bauer

Layla Martinin ayakkabıları ayağını çok acıtıyordu. Bu ayakkabıları perşembe günü, serçe parmaklarını zorlamasına rağmen almıştı. Üstelik 130 pound, yani maaşının üçte birini ödeyerek. Layla ayaklarını alıştırmak için bu ayakkabıları perşembe ve cuma akşamları evde kendine peynirli tost ve çay yaparken giymişti. Cumartesi günü işe giderken de aynı ayakkabılar ayağındaydı. Hâlbuki sekizinci kattaki ofisinde, hatta muhtemelen tüm binada ondan başka kimse olmayacağını biliyordu. Ayaklarını pazartesi gününe hazırlaması gerekiyordu, çünkü işe yeni başlayan hesap yöneticisinin cam duvarlı ofisinin önünden en az yirmi defa geçmeyi planlıyordu. Adamın spor bir arabası ve harika bir poposu vardı, ayrıca yüksek topuklar Layla’nın bacaklarını muhteşem gösteriyordu. Ama şimdi aynı topuklu ayakkabılarla koşmak zorundaydı. Hayatını kurtarmak için durmadan koşmak zorundaydı.

Yeni aldığı topuklu ayakkabıların makineli tüfeği andıran tıkırtısı merdiven boşluğunda çınlarken Layla Martin bir taraftan gözü dönmüş bir adam tarafından kovalanmanın korkusunu yaşıyor, diğer taraftan tüm umutsuzluğuyla işe kot, kazak ve spor ayakkabıdan oluşan her zamanki hafta sonu kıyafetiyle gelmiş olmayı umuyordu. Çünkü orada, tam da o anda, ayakkabıları ölümle yaşam arasındaki ince çizgi için çok büyük anlam ifade ediyordu...

Adam açık plan ofisin hemen karşısında belirdi. Layla Martin elinde tuttuğu dosyadan kafasını kaldırınca onu asansörün önünde dikilirken gördü. Aynı anda hem şaşırdı hem de biraz korktu. Londra’nın ortasında, güpegündüz ne olabilirdi ki? Aptalca bir korku olduğuna karar verdi. Ama sekizinci katta yalnızdı ve bu her şeyi değiştirebilirdi.
kitaplink.com pdf kitap sitesi


EmoticonEmoticon