19 Mart 2018 Pazartesi

Kiskac pdf indir James Patterson

Salonda, heyecanlı bir gösteri izlemeye gelmiş zavallı sırtlan sürüsü içinde Alex Cross da vardı. Eski dostunun savurduğu boş tehditleri dinledi. Yine de Florence Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nin gerektiği kadar güvenli olduğunu ummaktan kendini alamadı.

Kyle Craig, dört yıl sonra hâlâ Denver’a 175 kilometre uzakta, Colorado eyaletinin Florence kentindeki yüksek güvenlikli bir cezaevinde tutuluyor ya da daha doğru ifadeyle boğuluyordu. Tüm bu süre boyunca güneşi görmemişti. Neredeyse tamamen tecrit altındaydı. Öfkesi büyüyor, filizleniyordu ve bunu akla getirmek bile tüyler ürperticiydi.Aynı cezaevinde Posta Bombacısı Ted Kaczynski, Ok-lahoma City Suikastçısı Terry Nichols ve El Kaide’ye bağlı iki terörist Richard Reid ile Zacarias Moussaoui’de kalıyordu. Onlann da son zamanlarda güneş kremine pek ihtiyacı yoktu. Tutsaklar iki buçuğa dört metrelik ses geçirmeyen beton hücrelerde tutuluyor, avukatları ve gardiyanlar dışında kimseyi görmüyorlardı. Florence Cezaevi’nde bu yalnızlık, "her gün bir kez daha ölmekle” karşılaştırılırdı.

Kyle bile Florence’tan kaçmanın zorluğunu kabul ediyordu, belki de imkânsızdı. Bugüne kadar hiçbir tutsak bunu başaramamış, hatta yaklaşamamışb. Yine de umut etmek, hayal kurmak, aklın sınırlarında dolaşıp ince hesaplar yapmak mümkündü. Şüphesiz, küçük bir intikam tasarlamayı kimse engelleyemezdi. Davası temyiz sürecindeydi ve Denverlı avukatı Mason Wainwright haftada bir kendisini ziyarete geliyordu. Bugünkü görüşmeleri, her zamanki gibi, öğleden sonra saat dörtteydi. kitaplink.com pdf kitap sitesi


EmoticonEmoticon